Aktualności

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że jeden z kluczowych producentów reprezentowanych przez nas na polskim rynku, belgijska firma DEJOND, zaktualizowała swój system zarządzania jakością ISO do normy EN 9100 (Europa) / AS 9100C (Ameryka) / JISQ 9100 (Azja), która ma zastosowanie do rozwoju, produkcji i sprzedaży nitonakrętek marki TUBTARA®.

 tubtara lotnictwo

Certyfikat ISO EN 9100 pomaga sprostać rygorystycznym wymaganiom klientów z branży lotniczej (certyfikowany dostawca AIRBUS – Common Vendor Nr 304142 i BOMBARDIER), ale także zbrojeniowej czy samochodowej (certyfikat ISO EN 9100 porównywalny jest z dyrektywą motoryzacyjną TS 16949) i wzmacnia pozycję marki TUBTARA® jako światowego lidera wśród dostawców najwyższej jakości nitonakrętek formowanych na zimno.

tubtara certyfikat

 

Szeroki wybór standardowych nitonakrętek, w wykonaniu ze stali nierdzewnych (AISI 304Cu / 316Cu / 316Ti / 904L), stali czarnych (C8C / 23MnB4), czy aluminium (AlMg2,5 / AlMg3,5), ale także o nietypowych kształtach, czy w niestandardowych powłokach  sprawia, że w ofercie marki TUBTARA® znaleźć można rozwiązanie pod kątem niemalże każdej, nawet najbardziej nietypowej i wymagającej aplikacji.

W celu dobrania nitonakrętki, która sprosta oczekiwaniom Państwa produkcji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z Działem Mechaniki.