Aktualności

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów INNOWACJE TECHNOLOGIE MASZYNY w Poznaniu. Było nam niezmiernie miło móc Państwa ugościć, zaprezentować nowości z branży specjalistycznych elementów złącznych oraz zapoznać się z Państwa aplikacjami. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas rozwiązania ułatwią Państwa procesy produkcyjne i przyczynią się do rozwoju obopólnej współpracy, a rozpoczęte podczas targów rozmowy przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.
Seen Distribution już po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas zbliżających się targów INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY 2019, które odbywać się będą w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 4 czerwca do 7 czerwca.
Prezentujemy Państwu nowy produkt firmy Captive Fastener - samozaciskowe kołki gwintowane z szeroką główką serii HCW. Elementy te posiadają przewagę nad kołkami do zgrzewania i innymi elementami mocującymi, bowiem szeroka główka umożliwia uzyskanie pewniejszego zakotwiczenia oraz uzyskanie większej wytrzymałości przy oddziałującej sile skrętnej w materiałach o grubości już od 1mm. Kołki wykonane są z obrabianej termicznie ocynkowanej stali węglowej i posiadają gwint klasy 2A, MIL-S-7742.
Szanowni Państwo, CAPTIVE FASTENER, amerykański producent elementów samo-klinczujących reprezentowany przez Seen Distribution na terenie Polski, własnie poszrzył swoją dotychczasową ofertę kołków wciskanych standardowych typu CH (stal ocynkowana) i CHS (stal nierdzewna AISI 300) o kołki z gwintem metrycznym M10 i calowym 3/8-16.

Strona 1 z 15